• Bursa, TURKEY
  • info@ferromagnet.biz
  • +90 545 459 99 16
Thumb
ELEKTROMANYETİK TABLA NEDİR?

Elektromanyetik Tablalar Hakkında Her Şey

Manyetik Tabla Nedir?

Elektro manyetik tabla cnc makinelerin ve tezgahların işleme yapabilmesi için parçanın sabit tutulmasını sağlayan cihazdır. Elektro manyetik tabla çelik ve türevi maddeleri belli bir oranda tutar. Bu özelliğinden dolayı da sanayi işletmeleri tarafından üretimin verimliliğini arttırmak ve işlemeyi kolaylaştırmak için kullanılır. Elektromanyetik tabla üreticisi olan Ferromagnet olarak biz de freze tezgahı, taşlama tezgahı, matkap tezgahı, delik büyütme tezgahı, erozyon tezgahı ve azdırma tezgahında kullanılan elektromanyetik tablalar üretiyoruz. Cnc tezgahların vazgeçilmezi olan Ferromagnet Elektromanyetik Sistemler ailesi olarak ülkemizdeki üretim gücünü arttırmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Siz yeter ki üretin, Ferromagnet yanınızda!

Elektromanyetik Tablaların Çekme Kuvveti Nedir? Elektromanyetik Tablaların Çekme Kuvveti Ne Kadardır?

Elektro manyetik tablanın çekme gücünün bir üst sınırı vardır. Yani elektro manyetik tabla istenilenden daha fazla güçte yapılsa bile çeliğin mıknatısa yapışma üst sınırından dolayı elektro manyetik tabla belli bir çekim gücünü aşamaz. Bu da en fazla Cm 2’ye 17 kg’a denk geliyor. Bu da gösteriyor ki Cm 2’de 17 kg’nin üzerinde bir çekim kuvveti mümkün değildir.

Neden Elektromanyetik Tabla Kullanmalıyım?

Elektro manyetik tabla iş gücü, zaman ve maliyet tasarrufu sağladığından dolayı binlerce işletme tarafından kullanılmaktadır. Doğru kullanıldığında elektro manyetik tabla çok faydalıdır ve işletmeye gözle görülür bir kazanç sağlar.

Elektromanyetik Tabla Nasıl Kullanılır?

Elektro manyetik tabla kontrol ünitesi sayesinde sadece 1 tuşa basarak çalıştırılır ve durdurma tuşuna basana kadar çalışmaya devam eder. Ayrıca sadece çalıştırma esnasında elektriğe ihtiyaç duyar ve çalışırken elektrik ihtiyacı yoktur. Bu özelliği de gösteriyor ki elektrik masrafı olmayan maliyeti azaltan bir cihazdır. Elektromanyetik tabla kullanımı ile ilgili videolarımızı izlemek isterseniz aşağıda paylaşmış olduğumuz YouTube kanalımıza göz atabilirsiniz!

Neden Ferro Elektromanyetik Tabla'yı Tercih Etmeliyim?

Ferromagnet olarak çap 40 mm ile 1500×4000 mm büyüklüklerinde çeşitli boylarda elektro manyetik tablalar ürettik. 16 yıllık tecrübemiz ve 11 yıllık ücretim geçmişimizde toplam 2500’den fazla işletmeye 3000’den fazla sistem satışı gerçekleştirdik. 2500’den fazla müşteriye sahip olmanın gururunu yaşıyoruz. Siz de hemen firmanıza özel fiyat teklifinizi alarak bu seçkin müşteriler arasına katılın ve Ferromagnet avantajlarından hemen yararlanmaya başlayın!

1 Dakikada Manyetik Tabla Nedir? Manyetik Tabla Nasıl Çalışır?

Ferromagnet Elektromanyetik Tabla ile Yapabilecekleriniz

Ferromagnet Elektromanyetik Tabla ile Yapabilecekleriniz

Ferromagnet Elektromanyetik Tabla ile Timsah Figürü İşleme

Contact us now!
Help
Hi! Please text us here right now.